Shpallen rezultatet e testimit për Shkollën Bazë të Policisë

Shko poshtë

Shpallen rezultatet e testimit për Shkollën Bazë të Policisë

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:21 pm


Policia e Shtetit ka bërë publike rezultatet e e testimit të aplikantëve për shkollën bazë të policisë, Patrullë e Përgjithshme.

Të gjithë aplikantët, që kanë grumbulluar mbi 45 pikë, (përfshirë edhe ata që kanë grumbulluar 45 pikë), do t’u nënshtrohen fazave të tjera të konkurrimit. Aplikantët, që kanë bërë ankimim pranë Komisionit të Apelimit do të njoftohen në vijim për vendimin e marrë.

Rezultatet e testimit të grupit të parë dhe të grupit të dytë, të datës 15, 16 dhe 17 mars, mund t’i gjeni këtu:

Testimi, grupi i parë dt. 15.03.2016
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi