Ndjenjat e saj . . .

Shko poshtë

Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:07 pm

Nuk ke me deshire te flesh, sepse realiteti eshte me i bukur se enderrat.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:07 pm

Do bej cfaredo qe ti deshiron.
Thjesht te lutem qendro.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:07 pm

Sot thjesht e injoroni njeri tjetrin per shkak te krenarise,por se keni idene se ajo loje shume shpejt mund te perfundoj keq,aq keq sa te mos degjoni me kurre asgje nga njeri tjetri.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:07 pm

Je femer e dashur, asgje tjeter s'duhet te te vrase perveç takave te larta.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

Jam shpirt njeriu dhe kam nevoje per dashuri.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

Njerez qe s'me duan kam boll!
Mendova qe ishe ndryshe.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

Dhe ne jemi destinuar te takohemi me ta.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

"Nese tradheti eshte te mbaj fotot e tua edhe pse s'flasim me,numrin tend ne listen e kontakteve,nese tradheti ti e quan te te mendoj vetem ty dhe te mos jem ne gjendje ti perkas me asnje njeriu tjeter perpos teje,e te mos i dhuroj askujt nje perqafim,as nje puthje,as edhe nje fjale te vetme te ngrohte,atehere po une qenkam tradhetarja me e madhe ne bote.Me vjen keq per kohen qe kam qene pjese e jetes tende dhe per faktin qe me ke njohur."
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

Njerezit qe te duan, e shfaqin çdo dite.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

"Ata largohen nga ne shume heret dhe kthehen shume vone."
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

Cka nese nuk funksionon?
Do jesh aty ti mbledhesh copezat?
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:08 pm

Cka nese nuk funksionon?
Do jesh aty ti mbledhesh copezat?
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:09 pm

Mos beso se gjerat s'jane siç duken.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:09 pm

Mos iu lut askujt per asgje,beje vete çfaredo qofte,thjeshte mos iu lut
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:09 pm

Me pyet nese jam mire!
Je gje i verber?!
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:09 pm

Dhe pas çdo fundi,prisja te gjenim nje rikthim, prisja te fillonim edhe nje here nga e para. Por ne nuk funkisonuam kurre,gjithmone e gjenim rrugen per tek fundi.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 5:09 pm

Une i frikesohem jetes.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e saj . . .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi