Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 3:07 pm

Po filloj une e para

Biologjine e kam pelqyer shumee Matematika sme ka pelqyer e kam urrejtur
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi