Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Erald prej Fri Mar 18, 2016 2:56 pm

Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua.
avatar
Erald
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 130
Join date : 12/03/2016

http://erald.9forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi